Strona startowa | O mnie | Blog | Linki | Napisz do mnie
 
A to ja
 

Marek Szewczyk fot. Włodzimierz Sierakowski


Marek Szewczyk

Choć jeden fachowiec..

Autor: Gość  Wysłano: 25.11.2017, 17:53:58

Trudno mi ocenić działania pani Izabeli Wierzchowskiej odnośnie stadnin arabskich, ale warto zauważyć, że spośród nowej ekipy to jest niewątpliwie jedyna osoba, która na pewno wie co nieco o polskich arabach. Equista publikuje wyjaśnienia rzecznika ANR na temat pani IW:
"/../Ukończyła Zarządzanie i Marketing na Politechnice Białostockiej, gdzie pisała pracę licencjacką pt. "Tajemnica sukcesów polskich koni arabskich na świecie". Jest także absolwentką Zootechniki w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Tytuł magisterski zdobyła pisząc pracę pt. "Porównanie typów koni arabskich czystej krwi w stadninach państwowych w Janowie Podlaskim oraz Michałowie". Od 2013 roku odbywa studia doktoranckie na SGGW, na Wydziale Nauk o Zwierzętach, a w ubiegłym roku otworzyła przewód doktorski."
Do powyższego dodać trzeba tytuł pracy inżynierskiej:
"Propozycje restrukturyzacji i zmian w państwowych stadninach koni i stadach ogierów", niestety jednak w necie nie daje się odnaleźć tytułu przygotowywanej pracy doktorskiej. Wiadomo tylko, że promotorem jest pani prof. Olech (wcześniej opiekunka magisterki pani JW) uznana znawczyni żubrów.
Czy tej arabskiej wiedzy starczy pani JW do rozsądnego nadzoru nad stadninami, nie wiem, ale jednak lepiej, że na to stanowisko trafiła osoba, która arabami interesuje się od czasów sprzed dobrej zmiany.
PS. Pani JW jest także wśród sygnatariuszy listu protestacyjnego ws. odwołania dyrektorów stadnin arabskich w 2016 roku.
Dodaj komentarz
Zasady komentowania*
Zawsze akceptuj komentarz zarejestrowanego użytkownika.
Tytuł*
Nazwa*
E-mail*
Strona www*
Ikona wiadomości*
       
Treść*
URL E-mail Link obrazka Zarządca obrazków Buźki Flash Youtube Kod Cytat

Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Przekreślenie  Do lewej Wyśrodkowanie Do prawej  


Kliknij Podgląd aby zobaczyć zawartość po zmianach.
Opcje*
 
 
 
Kod potwierdzający*

Kliknij tutaj, aby odświeżyć obrazek, jeśli nie jest wystarczająco czytelny.


Wpisz znaki widoczne na obrazku
Kod rozróżnia małe i wielkie litery
Liczba prób, które możesz wykonać: 5