Strona startowa | O mnie | Blog | Linki | Napisz do mnie
 
A to ja
 

Marek Szewczyk fot. Włodzimierz Sierakowski


Marek Szewczyk

Pięknym za Nadobne

Autor: Gość  Wysłano: 8.06.2018, 18:28:40

Szanowny Panie Raznowiecki,

Cóż, odpowiedział mi Pan pięknym za nadobne. Dziękuję bardzo, iż raczył Pan zniżyć się do poziomu mojej skromnej osoby, która rzeczywiście jest zielona w temacie i nie zna reguł rządzących w światku koni arabskich. Jak zrozumiałam, śmieszne osóbki jak ja nie są godne uwagi tak wyrafinowanych znawców koni arabskich jak Pan. Mam jednak nadzieję, iż nawet ludzie o tak niskim poziomie wiedzy o koniach arabskich jak ja mają prawo do fascynacji tymi końmi. Zaś nawet tak wielki znawca zagadnienia jak Pan winien okazywać szacunek innym (nie myślę tu o sobie).

Jeśli Pan czytał moje wpisy na temat Janowa dobrze Pan wie, że głównym przedmiotem moich tekstów była troska o dobre traktowanie koni i ludzi. Tak jak nigdy nie zaakceptuję bicia koni, tak też nigdy nie zaakceptuję pogardliwego traktowania ludzi. Jako prostolinijny człowiek nie wiem co Pan ma/miał na myśli. Oceniam Pana tylko poprzez Pańskie słowa. Cały czas uważam, że wypowiedziane przez Pana słowa były dla obu panów prezenterów obraźliwe. Skoro jednak w świecie koni arabskich obowiązują jakoby inne standardy niż w pozostałym świecie mogę mieć nadzieję, że obydwaj panowie prezenterzy nie mają do Pana pretensji. Reasumując, Pan nikogo nie obraził, tylko ta śmieszna osóbka dopuściła się hejtu wobec Pana.

Na koniec mam jedną prośbę. W swoich kategorycznych ocenach proszę zachować odpowiednie proporcje. Jeśli będzie Pan porównywać naszych prezenterów do błyskotliwych Francuzów, nigdy nie będzie Pan usatysfakcjonowany. Natomiast sprowadzanie do polskich stadnin ludzi z zagranicy jest również pomysłem chybionym. To tak, jakby polscy pracownicy nie byli nic warci. Zamiast może warto zainwestować w odpowiednie szkolenia dla naszych zamiast sprowadzać gotowy produkt z zagranicy. W Janowie "import" Claudio de Andrade okazał się chybiony. Zarzucił mi Pan złą wolę, a ja Panu zarzucam to samo. Oceniając Białkę i konie z państwowych stadnin kierował się Pan optyką na "nie". Być może inni znawcy koni arabskich podzielają Pańską ponurą wizję wydarzenia w Białce. Ja jednak pozostanę przy swoim. Nawet za cenę śmieszności.

Beata Kumanek
Dodaj komentarz
Zasady komentowania*
Zawsze akceptuj komentarz zarejestrowanego użytkownika.
Tytuł*
Nazwa*
E-mail*
Strona www*
Ikona wiadomości*
       
Treść*
URL E-mail Link obrazka Zarządca obrazków Buźki Flash Youtube Kod Cytat

Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Przekreślenie  Do lewej Wyśrodkowanie Do prawej  


Kliknij Podgląd aby zobaczyć zawartość po zmianach.
Opcje*
 
 
 
Kod potwierdzający*

Kliknij tutaj, aby odświeżyć obrazek, jeśli nie jest wystarczająco czytelny.


Wpisz znaki widoczne na obrazku
Kod rozróżnia małe i wielkie litery
Liczba prób, które możesz wykonać: 5