Strona startowa | O mnie | Blog | Linki | Napisz do mnie
 
A to ja
 

Marek Szewczyk fot. Włodzimierz Sierakowski


Marek Szewczyk

Odp.: IG

Autor: Gość  Wysłano: 13.06.2018, 17:27:41

Anonim: "Dlaczego więc u nas polityk, który nie dorósł do swojej roli, nie grzeszy rozsądkiem ani własnym zdaniem, a który został jakimś cudem posłem, miałby być nietykalną "świętą krową"?"

Nie mówię, że ma być świętą krową. Nikt nie broni krytykować posła używając słów parlamentarnych. Ja mówię, że używanie chamskich epitetów jest złe i jest szczególnie naganne w odniesieniu do osób pełniących funkcje konstytucyjne, co odnotowują stosowne paragrafy kk.
Sytuacja, o jakiej tu mówimy, jest następująca: pan MG daje wyraz swoim sympatiom do jednej strony politycznej oraz niechęci do drugiej strony. Nie pisze, że "kasa" się ministrom należała, bo...". Pisze, że ci, którzy uważają inaczej, to hołota. Bo przecież, zapewne, nie chodziło mu o uznanie krzyku posłów za naganny, bo wtedy musiałby także w stosownym czasie dać wyraz swej dezaprobaty wobec posła, który krzyczał o mordach zdradzieckich, a takiego wpisu na blogu sobie nie przypominam. Teraz pan MG daje wyraz swoim negatywnym emocjom wobec tych, którzy, jego zdaniem, coś gdzieś rozkradli, a teraz ośmielają się głośno odzywać w sejmie. Co więcej, uważa, że cudze złodziejstwo upoważnia go do obraźliwego wysławiania się.
Przypomina mi to przypadek gwałtu na prostytutce, bo przecież "daje za pieniądze, to zgwałcić można".Otóż nie można, podobnie jak nie można nazywać hołotą najgorszego nawet posła.
IG
Dodaj komentarz
Zasady komentowania*
Zawsze akceptuj komentarz zarejestrowanego użytkownika.
Tytuł*
Nazwa*
E-mail*
Strona www*
Ikona wiadomości*
       
Treść*
URL E-mail Link obrazka Zarządca obrazków Buźki Flash Youtube Kod Cytat

Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Przekreślenie  Do lewej Wyśrodkowanie Do prawej  


Kliknij Podgląd aby zobaczyć zawartość po zmianach.
Opcje*
 
 
 
Kod potwierdzający*

Kliknij tutaj, aby odświeżyć obrazek, jeśli nie jest wystarczająco czytelny.


Wpisz znaki widoczne na obrazku
Kod rozróżnia małe i wielkie litery
Liczba prób, które możesz wykonać: 5