Strona startowa | O mnie | Blog | Linki | Napisz do mnie
 
A to ja
 

Marek Szewczyk fot. Włodzimierz Sierakowski


Marek Szewczyk

Odp.: Kto zabił El Doradę i Wachlarza, czyli rzecz o hipo...

Autor: Gość  Wysłano: 13.10.2018, 18:52:52

Dokładnie o to mi chodziło, kiedy rozpoczynałam swój wpis od komentarza "Milczenie jest przyzwoleniem i współudziałem!". Autor/Autorzy tekstu w czasie opisywania w/w czynności tak naprawdę przyglądali się biernie wszystkim poczynaniom "Zarządu Stadniny" (mam tu na myśli Macieja Grzechnika i Hannę Sztukę) bo było im to na rękę. Teraz kiedy wieje przeciwny wiatr trzeba pokazać swoją lojalność nowym władzom, ale jednocześnie nie ujawniać tego faktu przez starymi włodarzami, bo by wyszło jaki autor jest dwulicowy i jak skutecznie stosuje się do zasady "jak wiatr zawieje".
Jednocześnie uważam, ze tekst jest wbiciem w nóż w plecy nowej Prezes Monice Słowik. Z informacji jakie udało mi się uzyskać na jej temat wnioskuję, że tego typu załatwianie spraw nie jest w jej stylu. Gdyby chciała się odnieść to "rewelacji" autorstwa Hanny Sztuki wydałaby oficjalne oświadczenie dla prasy, a nie posługiwałaby się anonimowymi pracownikami jako narzędziem. Ta kobieta jest bardzo odważna, co udowodniła przyjmując wyzwanie bycia Prezesem Stadniny Koni w Michałowie w tak trudnym momencie, a autor tekstu jest po prostu dwulicowym tchórzem. Będąc na jej miejscu poważnie zastanowiłabym się na przeglądem kadr, bo ktoś tu z jej zespołu gra nie do tej bramki co powinien.
A teraz pytanie za milion! Czy autor tekstu obecnie, w sprzyjających czasach, złożył doniesienie do prokuratury dotyczące możliwości popełnienia przestępstwa przez Hannę Sztukę w związku z padnięciem Wachlarza. Chyba znam odpowiedź! Jest oczywiście negatywna, ponieważ jak napisał Pan Marek Szewczyk we wstępnym akapicie "Nie chcą jednak ujawniać swoich nazwisk, bo wiadomo, w Polsce rządzi ,,dobra zmiana’’ i ludzie po prostu boją się. Minister Jan Krzysztof Ardanowski może przestać być ministrem, a jak PiS będzie rządził dalej, to nie wiadomo, co jeszcze może się wydarzyć, w tym wypadku w państwowej hodowli koni czystej krwi arabskiej." Jest to dla mnie żenujące i charakterystyczne dla postawy asekuracyjnej. Jednocześnie autor tekstu przerzuca odpowiedzialność na innych na zasadzie, anonimowo was o tym informuje, zróbcie coś z tym. A co my drogi autorze możemy z tym zrobić. To ty byłeś świadkiem tych zdarzeń, nie my, to ty możesz złożyć zeznania w tej sprawie, nie my, czytelnicy. Autorze tekstu wstyd mi za Ciebie. Nie zasługujesz na to żeby być częścią zespołu jednej z najbardziej prestiżowych Stadnin Koni Arabskich na świecie.
WSTYD! WSTYD! I JESZCZE RAZ WSTYD!
P.S. Przed Panią Prezes Moniką Słowik wielkie zadanie odbudowania sprawnego, lojalnego zespołu, którym kiedyś szczyciła się Stadnina Koni w Michałowie. Wszyscy mówili z lekką nutą zazdrości, że Michałów to był team. Poprzedni włodarze zrobili wszytko żeby ten zespół rozwalić wprowadzając do niego "przedłużaczy" (tak byli nazywani przez michałowskie wróbelki), którzy skutecznie tą drużynę rozwalili od środka. Ale wierzę w umiejętności nowej Prezes i mocno jej kibicuję!!!
Dodaj komentarz
Zasady komentowania*
Zawsze akceptuj komentarz zarejestrowanego użytkownika.
Tytuł*
Nazwa*
E-mail*
Strona www*
Ikona wiadomości*
       
Treść*
URL E-mail Link obrazka Zarządca obrazków Buźki Flash Youtube Kod Cytat

Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Przekreślenie  Do lewej Wyśrodkowanie Do prawej  


Kliknij Podgląd aby zobaczyć zawartość po zmianach.
Opcje*
 
 
 
Kod potwierdzający*

Kliknij tutaj, aby odświeżyć obrazek, jeśli nie jest wystarczająco czytelny.


Wpisz znaki widoczne na obrazku
Kod rozróżnia małe i wielkie litery
Liczba prób, które możesz wykonać: 5