Strona startowa | O mnie | Blog | Linki | Napisz do mnie
 
A to ja
 

Marek Szewczyk fot. Włodzimierz Sierakowski


Marek Szewczyk

Odp.: Krótka ławka fachowców

Autor: Gość  Wysłano: 10.02.2019, 12:46:31

Panie Robercie, ależ opacznie Pan mnie zrozumiał. Po pierwsze, przytaczając wiek hodowców miałam na myśli dokładnie to samo, czyli że ci młodzi ludzie, wyniesieni na posady wyrokami historii, w momencie startu dysponowali skromną wiedzą w temacie arabskim. Po drugie, szczerze doceniam Pana wiedzę i zawsze z ciekawością czytam tutaj Pana przemyślenia. Nie znamy się, nie wiem, czy za Pana zainteresowaniami stoi wykształcenie kierunkowe, czy też nie, ale generalnie uważam, że pasjonat bez studiów wie o niebo więcej niż niezainteresowany absolwent w danej dziedzinie. Więc nic, co napisałam w poprzednim poście, nie było krytyczne ani dyskredytujące. Jedyne, co miałam na myśli, to fakt, ze żaden KOWR-owy decydent nie zdecyduje się na powierzenie stadniny "człowiekowi z ulicy", choćby taka osoba była o niebo lepsza od kandydatów usadowionych w instytucjach czy na uczelniach.

"dyr. Krzyształowicz, ignorując (ba, sabotując) Monogramma (US)"
Nie wiem, czy dyr. Krzyształowicz ignorował Monogramma, ale mogłabym przytoczyć jeden materialny argument, który uzasadniałby taki stosunek do tego ogiera. Z przyczyn zasadniczych nie wyjaśnię szczegółowo, o co chodzi, ale zakładając, że dyrektor miał podobną wiedzę, mogę zrozumieć tę domniemaną niechęć.
Co do wykształcenia dyr. Treli, powiem tak. Miałam okazję z nim rozmawiać ok. 2000 r., kiedy dopiero zaczynał swoja karierę na stołku dyrektorskim, miałam też kiedyś okazję rozmawiać z dyrektorem ZOO i obie rozmowy doprowadziły mnie do wniosku, że jest grubym nieporozumieniem stawianie znaku równości pomiędzy wykształceniem biologicznym czy weterynaryjnym a wykształceniem zootechnicznym.
Iwona G.
Dodaj komentarz
Zasady komentowania*
Zawsze akceptuj komentarz zarejestrowanego użytkownika.
Tytuł*
Nazwa*
E-mail*
Strona www*
Ikona wiadomości*
       
Treść*
URL E-mail Link obrazka Zarządca obrazków Buźki Flash Youtube Kod Cytat

Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Przekreślenie  Do lewej Wyśrodkowanie Do prawej  


Kliknij Podgląd aby zobaczyć zawartość po zmianach.
Opcje*
 
 
 
Kod potwierdzający*

Kliknij tutaj, aby odświeżyć obrazek, jeśli nie jest wystarczająco czytelny.


Wpisz znaki widoczne na obrazku
Kod rozróżnia małe i wielkie litery
Liczba prób, które możesz wykonać: 5