| Autor |
Autor: Gość Wysłano: 13.09.2016, 15:30:43 z jednej strony warto, ale z drugiej.... też ucieszyła mnie wypowiedź prezesa o spółkach... tylko nie wiem, czy tych podległych Jackiewiczowi, czy ANR też? Co prezes miał na myśli? po drugie - dla dobra koni chciałoby się, by p.Białobok schował żal, urażoną godność uczciwego i zasłużonego człowieka, który całe życie poświęcił temu miejscu, tym koniom i stanął w szranki z oszołomami, przyjaciółmi królika... dla dobra koni... choć Jego odwołanie było skandalem i raczej powinien oczekiwać przeprosin.. więc jeśli p.Białobok nie stanie do konkursu, to będę Go doskonale rozumiała.... |

