Strona startowa | O mnie | Blog | Linki | Napisz do mnie
 
Archiwa
 

Archiwa

A to ja
 

Marek Szewczyk fot. Włodzimierz Sierakowski


Marek Szewczyk

Autor

Autor: Gość  Wysłano: 13.09.2016, 15:30:43

z jednej strony warto, ale z drugiej....
też ucieszyła mnie wypowiedź prezesa o spółkach... tylko nie wiem, czy tych podległych Jackiewiczowi, czy ANR też? Co prezes miał na myśli?

po drugie - dla dobra koni chciałoby się, by p.Białobok schował żal, urażoną godność uczciwego i zasłużonego człowieka, który całe życie poświęcił temu miejscu, tym koniom i stanął w szranki z oszołomami, przyjaciółmi królika... dla dobra koni... choć Jego odwołanie było skandalem i raczej powinien oczekiwać przeprosin..

więc jeśli p.Białobok nie stanie do konkursu, to będę Go doskonale rozumiała....
Dodaj komentarz
Zasady komentowania*
Zawsze akceptuj komentarz zarejestrowanego użytkownika.
Tytuł*
Nazwa*
E-mail*
Strona www*
Ikona wiadomości*
       
Treść*
URL E-mail Link obrazka Zarządca obrazków Buźki Flash Youtube Kod Cytat

Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Przekreślenie  Do lewej Wyśrodkowanie Do prawej  


Kliknij Podgląd aby zobaczyć zawartość po zmianach.
Opcje*
 
 
 
Kod potwierdzający*

Kliknij tutaj, aby odświeżyć obrazek, jeśli nie jest wystarczająco czytelny.


Wpisz znaki widoczne na obrazku
Kod rozróżnia małe i wielkie litery
Liczba prób, które możesz wykonać: 5