Strona startowa | O mnie | Blog | Linki | Napisz do mnie
 
Archiwa
 

Archiwa

A to ja
 

Marek Szewczyk fot. Włodzimierz Sierakowski


Marek Szewczyk

Czy warto?

Autor: Gość  Wysłano: 14.09.2016, 10:29:10

Z pewnością z punktu widzenia polskiej hodowli byłoby cudownie, gdyby Jerzy Białobok stanął do konkursu, a jeszcze lepiej - gdyby konkurs wygrał. Jest jednak też druga strona medalu. Na powrót Marka Treli do Janowa Podlaskiego w aktualnym układzie nie ma nawet teoretycznych szans, obecny prezes nie wydaje się chętny do postawienia czoła polityce ANR. W tym układzie ewentualny powrót Białoboka miałby na celu tylko jedno - znalezienie konia ofiarnego po nieuchronnej klapie przyszłorocznej jubileuszowej Pride of Poland, co może skończyć się o wiele gorzej niż ponownym zwolnieniem. Czy warto? Chyba jednak nie.
Dodaj komentarz
Zasady komentowania*
Zawsze akceptuj komentarz zarejestrowanego użytkownika.
Tytuł*
Nazwa*
E-mail*
Strona www*
Ikona wiadomości*
       
Treść*
URL E-mail Link obrazka Zarządca obrazków Buźki Flash Youtube Kod Cytat

Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Przekreślenie  Do lewej Wyśrodkowanie Do prawej  


Kliknij Podgląd aby zobaczyć zawartość po zmianach.
Opcje*
 
 
 
Kod potwierdzający*

Kliknij tutaj, aby odświeżyć obrazek, jeśli nie jest wystarczająco czytelny.


Wpisz znaki widoczne na obrazku
Kod rozróżnia małe i wielkie litery
Liczba prób, które możesz wykonać: 5