| Czy warto? |
Autor: Gość Wysłano: 14.09.2016, 10:29:10 Z pewnością z punktu widzenia polskiej hodowli byłoby cudownie, gdyby Jerzy Białobok stanął do konkursu, a jeszcze lepiej - gdyby konkurs wygrał. Jest jednak też druga strona medalu. Na powrót Marka Treli do Janowa Podlaskiego w aktualnym układzie nie ma nawet teoretycznych szans, obecny prezes nie wydaje się chętny do postawienia czoła polityce ANR. W tym układzie ewentualny powrót Białoboka miałby na celu tylko jedno - znalezienie konia ofiarnego po nieuchronnej klapie przyszłorocznej jubileuszowej Pride of Poland, co może skończyć się o wiele gorzej niż ponownym zwolnieniem. Czy warto? Chyba jednak nie. |

