| Odp.: Cudu nie było |
Autor: Gość Wysłano: 14.09.2016, 12:45:25 Nie miejmy złudzeń, PiSowska "dobra zmiana" to jest rewolucja o dynamice takiej jak rewolucja w latach czterdziestych. Tu nie ma miejsca na sentymenty i na szacunek dla dokonań jednostek: ma powstać jakies "nowe" choćby na spalonej ziemi. Zmianę przyniesie dopiero nowy rok 1956, tylko pytanie, kiedy się go doczekamy i czy doczekają go państwowe stadniny... Żaden decydent PiSu nie zaryzykuje utraty twarzy poprzez przyznanie się do błędnej decyzji i przywrócenie dyr. Białoboka. Czyli możemy co najwyżej czekać na pojawienie się w konkursie kolejnego profesora z wiedzą, jak wygląda koń. Takie minimum kadrowe, na więcej nie ma co liczyć... |

