Strona startowa | O mnie | Blog | Linki | Napisz do mnie
 
Archiwa
 

Archiwa

A to ja
 

Marek Szewczyk fot. Włodzimierz Sierakowski


Marek Szewczyk

Odp.: Cudu nie było

Autor: Gość  Wysłano: 14.09.2016, 12:45:25

Nie miejmy złudzeń, PiSowska "dobra zmiana" to jest rewolucja o dynamice takiej jak rewolucja w latach czterdziestych. Tu nie ma miejsca na sentymenty i na szacunek dla dokonań jednostek: ma powstać jakies "nowe" choćby na spalonej ziemi. Zmianę przyniesie dopiero nowy rok 1956, tylko pytanie, kiedy się go doczekamy i czy doczekają go państwowe stadniny...
Żaden decydent PiSu nie zaryzykuje utraty twarzy poprzez przyznanie się do błędnej decyzji i przywrócenie dyr. Białoboka. Czyli możemy co najwyżej czekać na pojawienie się w konkursie kolejnego profesora z wiedzą, jak wygląda koń. Takie minimum kadrowe, na więcej nie ma co liczyć...
Dodaj komentarz
Zasady komentowania*
Zawsze akceptuj komentarz zarejestrowanego użytkownika.
Tytuł*
Nazwa*
E-mail*
Strona www*
Ikona wiadomości*
       
Treść*
URL E-mail Link obrazka Zarządca obrazków Buźki Flash Youtube Kod Cytat

Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Przekreślenie  Do lewej Wyśrodkowanie Do prawej  


Kliknij Podgląd aby zobaczyć zawartość po zmianach.
Opcje*
 
 
 
Kod potwierdzający*

Kliknij tutaj, aby odświeżyć obrazek, jeśli nie jest wystarczająco czytelny.


Wpisz znaki widoczne na obrazku
Kod rozróżnia małe i wielkie litery
Liczba prób, które możesz wykonać: 5