| to jest rewolucja o dynamice takiej jak rewolucja w latach czterdziestych |
Autor: Gość Wysłano: 16.09.2016, 6:09:38 Szanujmy siebie nawzajem, nie piszmy "to jest rewolucja o dynamice takiej jak rewolucja w latach czterdziestych". Chętnie uzasadnię opisując lata czterdzieste, ale to chyba nie tutaj. |

