| cd |
Autor: Gość Wysłano: 28.11.2016, 7:56:39 Panie Marku szanuję Pana jako dziennikarza ale uważam, (zresztą nie tylko ja), że nie jest Pan obiektywny wobec Michałowskiej stadniny i nowego Prezesa. Jesteście Panowie znajomymi z czasów redakcji Konia Polskiego, gdzie zresztą pisywał Pan Grzechnik i nie do końca przekazywane przez Pana informacje odnośnie Michałowa są w naszym odczuciu wiarygodne. |

