Strona startowa | O mnie | Blog | Linki | Napisz do mnie
 
Archiwa
 

Archiwa

A to ja
 

Marek Szewczyk fot. Włodzimierz Sierakowski


Marek Szewczyk

cd

Autor: Gość  Wysłano: 28.11.2016, 7:56:39

Panie Marku szanuję Pana jako dziennikarza ale uważam, (zresztą nie tylko ja), że nie jest Pan obiektywny wobec Michałowskiej stadniny i nowego Prezesa. Jesteście Panowie znajomymi z czasów redakcji Konia Polskiego, gdzie zresztą pisywał Pan Grzechnik i nie do końca przekazywane przez Pana informacje odnośnie Michałowa są w naszym odczuciu wiarygodne.
Dodaj komentarz
Zasady komentowania*
Zawsze akceptuj komentarz zarejestrowanego użytkownika.
Tytuł*
Nazwa*
E-mail*
Strona www*
Ikona wiadomości*
       
Treść*
URL E-mail Link obrazka Zarządca obrazków Buźki Flash Youtube Kod Cytat

Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Przekreślenie  Do lewej Wyśrodkowanie Do prawej  


Kliknij Podgląd aby zobaczyć zawartość po zmianach.
Opcje*
 
 
 
Kod potwierdzający*

Kliknij tutaj, aby odświeżyć obrazek, jeśli nie jest wystarczająco czytelny.


Wpisz znaki widoczne na obrazku
Kod rozróżnia małe i wielkie litery
Liczba prób, które możesz wykonać: 5