Strona startowa | O mnie | Blog | Linki | Napisz do mnie
 
Archiwa
 

Archiwa

A to ja
 

Marek Szewczyk fot. Włodzimierz Sierakowski


Marek Szewczyk

Odp.: Przypadek Pianissimy

Autor: Gość  Wysłano: 29.11.2016, 14:36:53

No cóż. Ten zawód,który ludzie sprawili Pianissimie, czyli błędna decyzja na wagę życia i śmierci, nie należy do kategorii zarzutów objętych odpowiedzialnością karną. Chyba każdy to rozumie. Chodzi o odpowiedzialność moralną. Niedoświadczony prezes M.Skomorowski zrobił w przypadku Prerii to samo, co jego wielce doświadczony poprzednik i weterynarz zrobili w przypadku Pianissimy. Obydwie klacze przypłaciły te decyzje życiem. Co do Amry, to od dawna nurtuje mnie jedno pytanie. Czy ktoś próbował wytłumaczyć nieobeznanemu z końmi panu M.Skomorowskiemu, że Amra winna jednak wyźrebić się w stadninie? A może zwyciężyło myślenie typu: niech ma wpadkę? Obym się myliła. Może próbowano, a on nie posłuchał? Nie wiem.
Odnośnie reszty, to przykra jest konfrontacja z takim
nihilizmem. Wierzę w pracowników stadniny w Janowie. Nawet jeśli "źrebaki po Pogromie" nie zdobędą żadnych laurów w przyszłym roku, nie będzie to spowodowane ich złym przygotowaniem. Są cudowne, i na szczęście nie mają świadomości ludzkich swarów, złości oraz złej woli.
Jak rozumiem, wszyscy kochamy polskie konie arabskie i życzymy im jak najlepiej.
Dodaj komentarz
Zasady komentowania*
Zawsze akceptuj komentarz zarejestrowanego użytkownika.
Tytuł*
Nazwa*
E-mail*
Strona www*
Ikona wiadomości*
       
Treść*
URL E-mail Link obrazka Zarządca obrazków Buźki Flash Youtube Kod Cytat

Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Przekreślenie  Do lewej Wyśrodkowanie Do prawej  


Kliknij Podgląd aby zobaczyć zawartość po zmianach.
Opcje*
 
 
 
Kod potwierdzający*

Kliknij tutaj, aby odświeżyć obrazek, jeśli nie jest wystarczająco czytelny.


Wpisz znaki widoczne na obrazku
Kod rozróżnia małe i wielkie litery
Liczba prób, które możesz wykonać: 5