| Brawo |
Autor: Gość Wysłano: 11.08.2020, 12:25:09 Doskonale rozumiem zachowanie pana Marka Szewczyka, z drugiej strony szkoda, że przekroczył granicę honorowego spoliczkowania. Trzymam jednak kciuki żeby sprawa została jednak rozwiązana na drodze honorowej, bo wzywanie w takiej policji to jednak obciach. |

