| Odp.: Oświadczenie |
Autor: Gość Wysłano: 12.08.2020, 8:57:18 Panie Redaktorze, od zawsze powtarza, że cham jeno nahaj zrozumie. Pańska reakcja nie budzi mego zdumienia, jedyne rodzące się pytanie, czy ręki Pana Redaktora nie szkoda? Wybatożenie chama, lżejszym by Pańskie dzieło uczyniło. Pozostaję z szacunkiem |

