Strona startowa | O mnie | Blog | Linki | Napisz do mnie
 
Archiwa
 

Archiwa

A to ja
 

Marek Szewczyk fot. Włodzimierz Sierakowski


Marek Szewczyk

Wątek

Autor: Gość  Wysłano: 12.08.2020, 9:39:26

Brawo Panie Marku, w pełni popieram reakcję na prowokacyjne zachowanie p. Leniewicz-Jaworskiego. Nie zgadzam się z krytycznymi argumentami przytaczanymi w innych komentarzach. To Leniewicz-Jaworski powinien uważać co mówi, do kogo i w jakim miejscu i okolicznościach, liczyć się z ewentualnymi konsekwencjami. Pewnie założył, że Pan jako osoba oficjalna w miejscu publicznym nie zdobędzie się na reakcję. Powstała sytuacja bardzo kłopotliwa, ale w mojej ocenie to nie Pan ale Jaworski wyszedł na chama i prostaka. A jak mówi klasyk : " Chamstwu w życiu należy się przeciwstawiać siłom i godnościom osobistom". Pozdrawiam i życzę sprawiedliwego sędziego, który obiektywnie oceni sytuację.
Dodaj komentarz
Zasady komentowania*
Zawsze akceptuj komentarz zarejestrowanego użytkownika.
Tytuł*
Nazwa*
E-mail*
Strona www*
Ikona wiadomości*
       
Treść*
URL E-mail Link obrazka Zarządca obrazków Buźki Flash Youtube Kod Cytat

Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Przekreślenie  Do lewej Wyśrodkowanie Do prawej  


Kliknij Podgląd aby zobaczyć zawartość po zmianach.
Opcje*
 
 
 
Kod potwierdzający*

Kliknij tutaj, aby odświeżyć obrazek, jeśli nie jest wystarczająco czytelny.


Wpisz znaki widoczne na obrazku
Kod rozróżnia małe i wielkie litery
Liczba prób, które możesz wykonać: 5