| Wątek |
Autor: Gość Wysłano: 12.08.2020, 9:39:26 Brawo Panie Marku, w pełni popieram reakcję na prowokacyjne zachowanie p. Leniewicz-Jaworskiego. Nie zgadzam się z krytycznymi argumentami przytaczanymi w innych komentarzach. To Leniewicz-Jaworski powinien uważać co mówi, do kogo i w jakim miejscu i okolicznościach, liczyć się z ewentualnymi konsekwencjami. Pewnie założył, że Pan jako osoba oficjalna w miejscu publicznym nie zdobędzie się na reakcję. Powstała sytuacja bardzo kłopotliwa, ale w mojej ocenie to nie Pan ale Jaworski wyszedł na chama i prostaka. A jak mówi klasyk : " Chamstwu w życiu należy się przeciwstawiać siłom i godnościom osobistom". Pozdrawiam i życzę sprawiedliwego sędziego, który obiektywnie oceni sytuację. |

