Strona startowa | O mnie | Blog | Linki | Napisz do mnie
 
Archiwa
 

Archiwa

A to ja
 

Marek Szewczyk fot. Włodzimierz Sierakowski


Marek Szewczyk

Agresja fizyczna nigdy nie jest właściwym rozwiązaniem

Autor: Gość  Wysłano: 14.08.2020, 9:14:58

Z użyciem rąk w celu napaści na drugą osobę jest niemal tak samo, jak z użyciem broni. Jest to usprawiedliwione jedynie w obronie ("w celu odparcia bezpośredniego, zagrażającego zdrowiu lub życiu, ataku...". W tym przypadku z niczym takim nie mieliśmy do czynienia, a więc była to klasyczna agresja, dla której nie może być jakiejkolwiek akceptacji, a tym bardziej aplauzu/pochwały. Marek Szewczyk ewidentnie nie potrafił się zachować w miejscu publicznym (do tego jeszcze jako osoba funkcyjna), jak też wykazał się niebywałym wprost brakiem wyobraźni, no ale to już jego problem. Tylko tyle i aż tyle. RR
Dodaj komentarz
Zasady komentowania*
Zawsze akceptuj komentarz zarejestrowanego użytkownika.
Tytuł*
Nazwa*
E-mail*
Strona www*
Ikona wiadomości*
       
Treść*
URL E-mail Link obrazka Zarządca obrazków Buźki Flash Youtube Kod Cytat

Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Przekreślenie  Do lewej Wyśrodkowanie Do prawej  


Kliknij Podgląd aby zobaczyć zawartość po zmianach.
Opcje*
 
 
 
Kod potwierdzający*

Kliknij tutaj, aby odświeżyć obrazek, jeśli nie jest wystarczająco czytelny.


Wpisz znaki widoczne na obrazku
Kod rozróżnia małe i wielkie litery
Liczba prób, które możesz wykonać: 5