| Agresja fizyczna nigdy nie jest właściwym rozwiązaniem |
Autor: Gość Wysłano: 14.08.2020, 9:14:58 Z użyciem rąk w celu napaści na drugą osobę jest niemal tak samo, jak z użyciem broni. Jest to usprawiedliwione jedynie w obronie ("w celu odparcia bezpośredniego, zagrażającego zdrowiu lub życiu, ataku...". W tym przypadku z niczym takim nie mieliśmy do czynienia, a więc była to klasyczna agresja, dla której nie może być jakiejkolwiek akceptacji, a tym bardziej aplauzu/pochwały. Marek Szewczyk ewidentnie nie potrafił się zachować w miejscu publicznym (do tego jeszcze jako osoba funkcyjna), jak też wykazał się niebywałym wprost brakiem wyobraźni, no ale to już jego problem. Tylko tyle i aż tyle. RR |

