Strona startowa | O mnie | Blog | Linki | Napisz do mnie
 
Archiwa
 

Archiwa

A to ja
 

Marek Szewczyk fot. Włodzimierz Sierakowski


Marek Szewczyk

Skansen

Autor: Gość  Wysłano: 1.09.2020, 14:10:17

Zgodzę się z przedmówca pzhk nie stać na rozststanie się z zimnymi. Interesy hodowców koni zimnokrwistych i koni ras sportowych różnią się znacznie ale czy to jest nasz największy problem??? Pan Mazurek jest znanym hodowca koni sportowych. Co zrobił jako Prezes dla tych koni? Myślę że problem leży gdzieś indziej a mianowicie w spojrzeniu na hodowle. PZHK TO SKANSEN!!! nic nie zmienia się tam od lat nie wyciąga się tam ręki do hodowcy nie organizuje się nowych konkurencyjnych imprez. Związek nie jest dla hodowców lecz dla małej grupy pracowników i działaczy. Średnia wieku cały czas się zwiększa nikt nie wyciąga ręki do młodych ludzi którzy chcą hodować konie. Nie ma młodych ludzi z swierzym pomysłem w zarządach. To jest problem. Organizacja która nie ewoluuje jest skazana na upadek.
Dodaj komentarz
Zasady komentowania*
Zawsze akceptuj komentarz zarejestrowanego użytkownika.
Tytuł*
Nazwa*
E-mail*
Strona www*
Ikona wiadomości*
       
Treść*
URL E-mail Link obrazka Zarządca obrazków Buźki Flash Youtube Kod Cytat

Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Przekreślenie  Do lewej Wyśrodkowanie Do prawej  


Kliknij Podgląd aby zobaczyć zawartość po zmianach.
Opcje*
 
 
 
Kod potwierdzający*

Kliknij tutaj, aby odświeżyć obrazek, jeśli nie jest wystarczająco czytelny.


Wpisz znaki widoczne na obrazku
Kod rozróżnia małe i wielkie litery
Liczba prób, które możesz wykonać: 5