Nieładnie, nieładnie…

Data 5.11.2017, 10:59:56 | Temat: Felietony

Pani Hanna Sztuka nadal ze mną polemizuje. SMS-owo. To co napisała, ma dla mnie dwa oblicza.

Zacytuję pierwszą część:


Taki drobiazg. Wyhodowałam również zwycięzcę Derby Eliata oraz jedynego konia polskiej hodowli, który dwukrotnie ukończył mistrzostwa świata w rajdach na pełny dystansie. A Valeriana i Bajaderka startowały z sukcesami w kategorii A i B, zostawiając za sobą m.in. michałowskie gwiazdy. Jest Pan zwyczajnie nierzetelny albo ma Pan słabych informatorów.

 

No cóż, faktycznie nie pamiętałem o derbiście, a o tym uczestniku MŚ w rajdach (swoją drogą – jak on się nazywa?) nie wiedziałem. Jeśli Valeriana i Bajaderka odnosiły sukcesy także w pokazach klasy A i B, to przepraszam i z przyjemnością o tym informuję czytelników mojego bloga.

 

A na koniec pani Sztuka napisała tak:

A tak na marginesie – proszę podać informację, ile koni w PASB jest hodowli Państwa Białoboków. Bo ile Moich (o sobie pani Sztuka pisze z dużej litery) można policzyć.

 

No tego się po Pani nie spodziewałem. Tak próbować deprecjonować dokonania swoich poprzedników! To co, skoro przy michałowskich koniach w PASB jest adnotacja „Stadnina Koni Michałów” to oznacza, że Urszula i Jerzy Białobokowie nie są ich hodowcami? Oj, nieładnie Pani Hanno, nieładnie.

Marek Szewczyk

 

Ten artykuł pochodzi ze strony HipoLogika Marka Szewczyka
http://hipologika.pl

URL tej publikacji:
http://hipologika.pl/modules/news/article.php?storyid=299