Strona startowa | O mnie | Blog | Linki | Napisz do mnie
 
Archiwa
 

Archiwa

A to ja
 

Marek Szewczyk fot. Włodzimierz Sierakowski


Marek Szewczyk

Odp.: Może już dość już tego chaosu?...

Autor: Gość  Wysłano: 6.12.2019, 15:15:20

Przywołana do tablicy, odpowiem po kolei.
Po pierwsze, panie Robercie, proszę przestać wycierać sobie gębę, kolokwialnie mówiąc, moją profesurą (dla ścisłości: uczelnianą, a nie belwederską). W Pana tekstach "prof. Głażewska" brzmi jak obelga, a nie uznanie mojej wiedzy. Na tym blogu lub na stronie AM pisuję jako prywatna osoba, a nie jako pracownik UG, więc proszę odpuścić sobie tę tytulaturę.

Odnośnie meritum:
"Każdy, kto choć trochę zdaje sobie sprawę z "realiów i uroków Paryża" /../ - z przykrością to mówię, ale do tej grupy, niestety, nie zalicza się pani prof. Głażewska, co wykazała w swych ostatnich wpisach - to wie/rozumie, jak trudno o sukcesy arabom polskiej hodowli i własności."

Wbrew Pan mniemaniu, doskonale wiem, że świat jest pełen przekrętów i nieuczciwości.To jednak nie oznacza, że oglądając pokazy takie jak w Paryżu z góry szukam dowodów na te przekręty. Po prostu oglądam konie i godzę się na ich oceny, bo taki jest świat pokazów końskich czy psich. Wystarczy, że ocena sama w sobie zawiera duży element subiektywizmu, by wynik pokazu nie był zgodny z oczekiwaniami widzów i do tego nie trzeba żadnych przekrętów. A że o tym nie piszę, no cóż, widać nie mam w sobie temperamentu takiej osoby jak np. prof. Pawłowicz, by wyrażać się w równie nieoględny sposób jak ona.

IG
Dodaj komentarz
Zasady komentowania*
Zawsze akceptuj komentarz zarejestrowanego użytkownika.
Tytuł*
Nazwa*
E-mail*
Strona www*
Ikona wiadomości*
       
Treść*
URL E-mail Link obrazka Zarządca obrazków Buźki Flash Youtube Kod Cytat

Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Przekreślenie  Do lewej Wyśrodkowanie Do prawej  


Kliknij Podgląd aby zobaczyć zawartość po zmianach.
Opcje*
 
 
 
Kod potwierdzający*

Kliknij tutaj, aby odświeżyć obrazek, jeśli nie jest wystarczająco czytelny.


Wpisz znaki widoczne na obrazku
Kod rozróżnia małe i wielkie litery
Liczba prób, które możesz wykonać: 5